ПОДЛЯСКА ОКТАВА КУЛЬТУР
ПРОГРАММА
Подляска Октава Культур - XII Международный фестиваль музыки, искусства и фольклора
Белосток и Подляское воеводство
24-28 июля 2019 г.
 
24 июля (среда)
 
Białystok
17:00
UNII BRAŞOVULUI (Rumunia), PADLASKI WIANOK (Polska), WODA NA MŁYN (Polska), ROMODA i OT-TUDA (Rosja), HUUN-HUUR-TU (Rosja)
 
Białowieża
18:00
GO_A (Ukraina)
 
Mońki
17:00
KUPALINKA (Białoruś)
 
Zambrów
18:00
SAVIA VIVA DE CORIA (Hiszpania)
 
 
25 июля (четверг)
 
Białystok
16:00
парад коллективов 
 
17:00
KUPALINKA (Białoruś), ZPiT UJ „SŁOWIANKI” (Polska), PUNJAB CULTURAL PROMOTION COUNCIL (Indie), KAPELA NIWIŃSKICH (Polska), IZABELA SZAFRAŃSKA Z ZESPOŁEM (Polska)
 
26 июля (пятница)
 
Białystok
17:00
ORKIESTRA INSTRUMENTÓW LUDOWYCH (Białoruś), HORA ISRAEL (Izrael), GO_A (Ukraina), SKŁAD NIEARCHAICZNY (Polska), ORKESTAR KRISTIJANA AZIROVIĆA (Serbia)
  
Białowieża
21:00
ZPiT UJ „SŁOWIANKI” (Polska)
 
Hajnówka
18:00
MTSVERVALI (Gruzja), ČARNICA (Słowacja)
 
Kalinówka Kościelna/Knyszyn
12:30
KRALYTSIA (Ukraina)
 
Orla
17:00
KUPALINKA (Białoruś)
 
Piątnica
18:00
JUNII BRAŞOVULUI (Rumunia), WODA NA MŁYN (Polska)
 
Zabłudów
18:30
SIAUSTINIS (Litwa), SAVIA VIVA DE CORIA (Hiszpania)
 
Zambrów
18:00
VOLYNSKYI NARODNYI HOR (Ukraina)
 
 
27 июля (суббота)
 
 
Białystok
17:00
SIAUSTINIS (Litwa), SAVIA VIVA DE CORIA (Hiszpania), MTSVERVALI (Gruzja), KRALYTSIA (Ukraina), ZPiT „KURPIE ZIELONE” (Polska)
 
Bielsk Podlaski
18:30
ROMODA i OT-TUDA (Rosja), VIGÜELA (Hiszpania)
 
Czarna Białostocka
19:00
ZPiT UJ „SŁOWIANKI” (Polska), VOLYNSKYI NARODNYI HOR (Ukraina)
 
Czyżew
17:00
ORKIESTRA INSTRUMENTÓW LUDOWYCH (Białoruś)
 
Gródek
20:00
KUPALINKA (Białoruś)
 
Kleszczele
16:00
JUNII BRAŞOVULUI (Rumunia), SKŁAD NIEARCHAICZNY (Polska)
 
Krypno Wielkie
19:00
GO_A (Ukraina)
 
Narewka
18:00
ČARNICA (Słowacja)
 
Nowinka
18:00
WODA NA MŁYN (Polska), HORA ISRAEL (Izrael)
 
Sokole
15:00
KAPELA NIWIŃSKICH (Polska)
 
Suchowola
19:00
KAPELA NIWIŃSKICH (Polska)
 
Suwałki
18:00
ORKESTAR KRISTIJANA AZIROVIĆA (Serbia)
 
Szepietowo
18:00
PADLASKI WIANOK (Polska)
 
 
28 июля (воскресенье)
 
Białystok
16:00
ČARNICA (Słowacja), VIGÜELA (Hiszpania), VOLYNSKYI NARODNYI HOR (Ukraina)
 
Goniądz
17:00
JUNII BRAŞOVULUI (Rumunia)
 
Grajewo
17:00
ORKESTAR KRISTIJANA AZIROVIĆA (Serbia), WODA NA MŁYN (Polska)
 
Hodyszewo/Nowe Piekuty
13:00
ORKIESTRA INSTRUMENTÓW LUDOWYCH (Białoruś)
 
Zabiele/Kolno
13:00
SAVIA VIVA DE CORIA (Hiszpania)
 
Korycin
18:00
GO_A (Ukraina)
 
Pogorzałki/Dobrzyniewo
17:00
KRALYTSIA (Ukraina)
 
Puńsk
14:00
SIAUSTINIS (Litwa)
 
Rajgród
18:00
MTSVERVALI (Gruzja), ZPiT UJ „SŁOWIANKI” (Polska)
 
Siemiatycze
17:00
HORA ISRAEL (Izrael)
 
Sycze
15:00
ROMODA i OT-TUDA (Rosja)
 
Szczuczyn
19:00
KUPALINKA (Białoruś)
 
Wasilków
20:00
SKŁAD NIEARCHAICZNY (Polska)
 
 
ДРУГИЕ СОБЫТИЯ
 
26 июля в 20:00
ТАНЦЕВАЛЬНАЯ ВЕЧОРА
KAPELA NIWIŃSKICH (Polska)
ROMODA i OT-TUDA (Rosja)
KRALYTSIA (Ukraina)
SKŁAD NIEARCHAICZNY (Polska)
KAPELA HARADZIEŃSKICH DWORYKAU (Białoruś)
 
МАСТЕР-КЛАСС
24 июля, 17:00 - 20:00 - KRALYTSIA (Ukraina) – украинские народные танцы и песни
27 июля, 10: 00-13: 00 - ROMODA I OT-TUDA (Rosja) - русские народные танцы и песни
28 июля, 10: 00-13: 00 - KRALYTSIA (Ukraina) – украинские народные танцы и песни
Odwiedź nas!
Newsletter
Zapisz się, aby otrzymywać nowe informacje